Tychy – Organizacja imprez firmowych, integracyjnych

Organizacja imprez: Tychy

Imprezy tematyczne w Tychach

Planujesz organizację imprezy tematycznej w Tychach? Ntertainers zapewnia ponad 120 gotowych pomysłów na eventy tematyczne dla firm, a także wiele propozycji na zupełnie odlotowe imprezy o tematyce, którą dostosujemy do wymagań Twoich i pracowników Twojej firmy. Wybierz tematykę spośród dostępnych lub wskaż, czego potrzebujesz – zajmiemy się wszystkim!

Organizacja imprez firmowych/integracyjnych od A do Z

W ramach organizacji imprezy integracyjnej Twojej firmy, zajmiemy się zapewnieniem atrakcji dla pracowników, strojów i cateringu, a także fachowej obsługi, pomocy technicznej, ochrony i ubezpieczenia uczestników Twojej imprezy firmowej. Zlecając organizację profesjonalistom, nie musisz martwić się o nic!

Pełna scenografia eventowa i dekoracje tematyczne w Tychach

Nasze imprezy słyną ze świetnie wykonanej scenografii, wzbogaconej o elementy komplementarne, takie jak oświetlenie, nagłośnienie i inne dodatki dekoracyjne (w zależności od tematyki). Obszar województwa śląskiego – w tym teren Tychów – podlega pod zasięg naszych placówek partnerskich, w których magazynujemy elementy scenograficzne. Jeśli interesuje Cię wynajem scenografii eventowej lub dekoracji tematycznych na Twój event – jesteśmy do Twojej dyspozycji praktycznie od zaraz. Na życzenie naszych klientów, poza kompleksową organizacją eventu, wynajmujemy również samą scenografię wraz z usługą transportu i montażu (również w okolicach Tychów).

Pomysły na nietypowe imprezy tematyczne

W naszym asortymencie posiadamy liczną ofertę różnorakich imprez. Poniższa lista prezentuje ich większość. Jeśli Twojego pomysłu tutaj nie ma, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!