Zostań modelem – warsztaty w Warszawie?

Warsztaty z modelingu w Warszawie

Praca w modelingu to marzenie nie jednej osoby zainteresowanej światem mody. Pomimo licznych plusów, jest to praca ciężka i wielu rzeczy trzeba się najpierw nauczyć. Stąd specjalnie przygotowane warsztaty pod okiem specjalistów są ciekawym pomysłem na event do zorganizowania.

Jak mogą wyglądać warsztaty z modelingu?

Warsztaty powinny nie tylko skupiać się na stronie praktycznej, ale też poruszyć kwestie związane z realiami pracy w zawodzie. Na warsztatach można nauczyć kandydatów, jak zachowywać się na castingach oraz jak zgłosić się do agencji modeli. Ponadto warto wprowadzić kurs z fotografii mody, tego jak dobrze współpracować z fotografem i dobierać odpowiednie pozy do zdjęć. Oprócz tego w programie zawrzeć można również lekcje z chodzenia na wybiegu. Wszystko to pod okiem profesjonalistów ze świata mody: fotografów, reżyserów pokazów oraz samych modeli i modelek.

Gdzie w Warszawie zorganizować warsztaty dla modelek i modeli?

Warsztaty przeprowadzić można w różnych miejscach, między innymi w warszawskich studiach fotograficznych, na uniwersytecie, a nawet w centrum handlowym. Dlatego warto zapoznać się z ofertami udostępniania przestrzeni w miejscach takich, jak Złote Tarasy, Uniwersytet Warszawski czy studio fotograficzne Cukry.

Ntertainers pomoże Ci w organizacji Twojego wydarzenia!

Planujesz organizację warsztatów? Skontaktuj się z nami! Każdy zrealizowany przez nas event cieszy się dużym sukcesem. Nasza agencja cieszy się długoletnim doświadczeniem w zakresie obsługi różnego rodzaju wydarzeń i w pełni profesjonalnie zajmie się przygotowaniem Twojego. W zakresie kompleksowej obsługi wydarzenia oferujemy między innymi wynajem potrzebnego na Twoich warsztatach sprzętu oraz kostiumów czy scenografii. Skontaktuj się z naszą firmą, a Twoje wydarzenie trafi do organizacji w najlepsze ręce.

Leave a comment