Powrót do PRL – Impreza w Warszawie

Impreza w klimacie PRLu w Warszawie

Czasy PRLu, choć wzbudzają ambiwalentne uczucia, dla wielu przywołują też uczucie nostalgii. Okres ten zapisał się na kartach polskiej historii szczególnie wyraziście i miał swój niepowtarzalny klimat, który wciąż potrafi wzbudzać sentyment. Dlatego przeniesienie tego klimatu na imprezę jest pomysłem, który z pewnością znajdzie wielu zainteresowanych.

Organizacja imprezy w stylu PRLu

Na zabawie w klimacie PRLu powinien zostać wprowadzony dress code – wszyscy powinni ubrać się w stroje znane z peerelowskiej codzienności. Mogą to być proste ubrania, jak i ciuchy żywcem wyjęte z Pewexu. Nostalgiczny klimat osiągniesz również odpowiednia playlistą: niech z głośników polecą polskie utwory z tamtych lat śpiewane między innymi przez Irenę Santor, Marka Grechutę czy Czerwone Gitary. Doskonałym uzupełnieniem będą również słodycze znane z peerelowskich sklepów spożywczych – część z nich przeżywa odrodzenie, więc nie będzie problemu z ich zamówieniem.

Gdzie zorganizować imprezę w Warszawie?

Na organizację imprezy w stylu PRL dobre będą zarówno kawiarnie, restauracje, jak i kluby. Wiele warszawskich miejsc wciąż utrzymanych jest w peerelowskim klimacie, jednak przy wybieraniu miejsca wcale nie musisz kierować jego zastanym wystrojem. Sprawdź między innymi Oberżę Pod Czerwonym Wieprzem, Cafe Mozaikę, a także kluby, wśród których na uwagę zasługuje BAL i Niebo.

Jakie są plusy organizacji imprezy w stylu PRLu?

Impreza peerelowska to świetny pomysł na oryginalny, nostalgiczny klimat. Jest rodzajem upamiętnienia ważnych dla Polski czasów, zapoznania z nimi młodszych pokoleń oraz chwilowego przywrócenia do nich pamięcią pokoleń wtedy żyjących. Wyjątkowa muzyka i pyszna kuchnia sprawią, że będzie to zabawa ciepło wspominana przez wszystkich gości – nieważne, w jakim wieku.

Jeśli rozważasz organizację imprezy w klimacie PRLu, możesz zwrócić się po pomoc do naszej firmy. Agencja Ntertainers zajmuje się organizacją wydarzeń od wielu lat i spełnia się w tym jak nikt inny. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie organizacji różnorodnych imprez i zapewnimy profesjonalne przygotowanie również Twojej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Leave a comment